KS 94 Rachowice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • http://www.sportowasilesia.com......................................http://sportowegliwice.pl
  •        

Ankiety

Który szablon jest lepszy?

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 265, wczoraj: 236
ogółem: 619 956

statystyki szczegółowe

Aktualności

NEWSY

  • autor: rachowice, 2015-01-18 09:42

HALA

Ćwiczenia na hali Gimnazjum im. Unii Europejskiej w Sośnicowicach odbywają się co środy i piątki od godziny 19:00 do godziny 21:00 .

Dodatkowo w sobotę organizowane jest bieganie w terenie.

 

TERMINARZ

Na stronie internetowej Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach opublikowany został terminarz rozgrywek ligi na nową rundę.

LINK: http://www.slzpn.katowice.pl/images/slaski/terminarze/14_15/wiosna/Klasa_Okregowa_grupa_II.pdf


Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

  • autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!


Mecz 2014-11-08, 13:00


herb LKS 1908 Nędza 4:0 herb KS 94 RACHOWICE
LKS 1908 Nędza   KS 94 RACHOWICE

Sponsorzy

Archiwum aktualności


Mini-Chat

Najbliższe spotkanie

ŁTS Łabędy (Gliwice)KS 94 RACHOWICE
ŁTS Łabędy (Gliwice)   KS 94 RACHOWICE
2015-03-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
TKKF Zuch Orzepowice - MKS Sokół Orzesze
MKSR Czarni Pyskowice - LKS Orzeł Mokre (Mikołów)
ŁTS Łabędy (Gliwice) - KS 94 RACHOWICE
LKS 1908 Nędza - GKS Wawel Wirek
LKS Tempo Paniówki - LKS Buk Rudy
MKS Zabrze - Kończyce - KS Energetyk Row II Rybnik
GKS Urania Ruda Śląska - KS Zamkowiec Toszek
AKS Cez Elcho Wyzwolenie - LKS Wilki Wilcza

Ostatnie spotkanie

LKS 1908 NędzaKS 94 RACHOWICE
LKS 1908 Nędza 4:0 KS 94 RACHOWICE
2014-11-08, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
LKS Wilki Wilcza TKKF Zuch Orzepowice
AKS Cez Elcho Wyzwolenie KS Zamkowiec Toszek
GKS Urania Ruda Śląska KS Energetyk Row II Rybnik
MKS Zabrze - Kończyce LKS Buk Rudy
LKS Tempo Paniówki GKS Wawel Wirek
LKS 1908 Nędza 4:0 KS 94 RACHOWICE
ŁTS Łabędy (Gliwice) LKS Orzeł Mokre (Mikołów)
MKSR Czarni Pyskowice MKS Sokół Orzesze