login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
KS 94 Rachowice - strona oficjalna
http://www.sportowasilesia.com......................................http://sportowegliwice.pl
Menu główne
Strona główna
O klubie
Adres
Kontakt
Historia
Zarząd
Rozgrywki
Terminarz
Tabela
Treningi
Statystyki ligowe
Sparingi
Wykres ligowy
Zespół
Kadra
Trener
Serwis Info
Sportowe Gliwice
Regionalna Piłka
90 minut
Śląski Związek P.N.
Sołectwo Rachowice
Archiwum
Sponsoring
Sponsorzy
1% podatku
Galeria zdjęć
Najnowsza galeria
Zameczek Czernica - KS 94 Rachowice
Ładowanie...
Ankiety
Który szablon jest lepszy?
poprzedni szablon
obecny szablon
obojętnie
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
Czas gry
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
4 gości
dzisiaj:
139
, wczoraj:
83
ogółem:
1 505 326
statystyki szczegółowe
Kadra
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Artur Łopatka
pomocnik
23
8
0
0
1
0
1651
72
2.
Adam Piechocki
pomocnik
23
15
0
0
2
0
1782
78
3.
Leszek Niewiarowski
obrońca
22
0
0
0
0
0
1797
82
4.
Mariusz Sosna
napastnik
22
4
1
0
1
0
1600
73
5.
Michał Kołodziej
pomocnik
21
4
0
0
5
0
1870
90
6.
Igor Leszczyński
pomocnik
21
0
0
0
3
0
1890
90
7.
Tomasz Parafieńczyk
obrońca
19
2
0
0
0
0
1581
84
8.
Krzysztof Borowiec
pomocnik
19
7
0
0
0
0
1572
83
9.
Marek Adamczyk
napastnik
17
1
0
0
1
0
801
48
10.
Wojciech Sznyder
obrońca
16
0
0
0
0
0
484
31
11.
Dastin Bartoszewicz
pomocnik
15
0
0
0
1
0
702
47
12.
Kamil Trzciński
bramkarz
14
0
0
0
0
1
1203
86
13.
Łukasz Bieniek
obrońca
13
0
0
0
3
0
992
77
14.
Michał Kożuszek
obrońca
13
0
0
0
0
0
806
62
15.
Mariusz Sarzała
obrońca
12
2
0
0
1
0
959
80
16.
Paweł Zjeżdżałka
obrońca
12
1
0
0
3
1
866
73
17.
Paweł Dobrodziej
bramkarz
11
0
0
0
0
0
630
58
18.
Mario Jendryka
pomocnik
10
0
0
0
0
0
130
13
19.
Krzysztof Piotrowski
obrońca
8
0
0
0
0
0
14
2
20.
Oliwier Łuszcz
obrońca
6
0
0
0
0
0
503
84
21.
Michał Żyła
obrońca
5
0
0
0
0
0
151
31
22.
Rafał Król
obrońca
4
0
0
0
0
0
124
31
23.
Mariusz Sikora
napastnik
3
0
0
0
0
0
102
34
24.
Mariusz Marcinek
bramkarz
3
0
0
0
0
0
237
79
25.
Mateusz Hajbura
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
0
26.
Roman Król
bramkarz
0
0
0
0
0
0
0
0
27.
Marcin Piotrowski
obrońca
0
0
0
0
0
0
0
0
28.
Damian Obidziński
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
29.
Adrian Grabowski
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
30.
Sebastian Marcinek
pomocnik
0
0
0
0
0
0
0
0
31.
Krzysztof Morcinek
napastnik
0
0
0
0
0
0
0
0
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Krzysztof Morcinek
Prezes
2.
Angelika Marcinek
Viceprezes
3.
RafaĹ KrĂłl
Viceprezes
4.
Leszek KoĹodziej
Sekretarz
5.
Ernest Mazur
Kierownik drużyny
6.
Monika Szymczyk
Skarbink
7.
Marian Ring
Członek
8.
Roman KrĂłl
Członek
9.
MichaĹ KoĹźuszek
Sekretarz Komisji Rewizyjnej
10.
PaweĹ Dobrodziej
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
11.
Ĺukasz Bieniek
Viceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 10
KS Naprzód Rydułtowy
-
LKS Drama Zbrosławice
LKS Jedność 32 Przyszowice
-
MKS Zaborze
ŁTS Łabędy
-
LKS 1908 Nędza
LKS Raszczyce
-
KS RYMER Rybnik
LKS Orzeł Mokre
-
LKS Przyszłość Ciochowice
KS Slavia Ruda Śląska
-
KS 94 RACHOWICE
LKS Unia Książenice
-
KS ROW II 1964 Rybnik
LKS Tęcza Wielowieś
-
LKS Silesia Lubomia
Ostatnie spotkanie
KS 94 RACHOWICE
0:4
LKS Orzeł Mokre
2017-10-07, 15:00:00
oceny zawodników »
Wyniki
Ostatnia kolejka 9
KS Slavia Ruda Śląska
2:0
KS Naprzód Rydułtowy
KS 94 RACHOWICE
0:4
LKS Orzeł Mokre
LKS Przyszłość Ciochowice
5:4
LKS Tęcza Wielowieś
KS RYMER Rybnik
2:2
LKS Unia Książenice
LKS 1908 Nędza
0:2
LKS Jedność 32 Przyszowice
MKS Zaborze
0:5
LKS Drama Zbrosławice
LKS Silesia Lubomia
2:2
LKS Raszczyce
KS ROW II 1964 Rybnik
3:0
ŁTS Łabędy
Tabela ligowa
Liga Okręgowa » Katowice II
1.
KS Slavia Ruda Śląska
24
2.
LKS Drama Zbrosławice
18
3.
LKS Orzeł Mokre
18
4.
LKS Unia Książenice
15
5.
LKS Przyszłość Ciochowice
15
6.
KS Naprzód Rydułtowy
14
7.
LKS Jedność 32 Przyszowice
13
8.
KS ROW II 1964 Rybnik
12
9.
LKS 1908 Nędza
11
10.
ŁTS Łabędy
10
11.
LKS Silesia Lubomia
8
12.
LKS Tęcza Wielowieś
7
13.
MKS Zaborze
7
14.
KS RYMER Rybnik
5
15.
LKS Raszczyce
4
16.
KS 94 RACHOWICE
2