KS 94 Rachowice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • http://www.sportowasilesia.com......................................http://sportowegliwice.pl
  •        

Najnowsza galeria

Zameczek Czernica - KS 94 Rachowice
Ładowanie...

Ankiety

Który szablon jest lepszy?

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 169, wczoraj: 243
ogółem: 1 024 257

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2017-11-19 KS ROW II 1964 Rybnik KS 94 RACHOWICE 13:00
15  2017-11-19 LKS Silesia Lubomia KS Naprzód Rydułtowy 13:00
15  2017-11-18 ŁTS Łabędy LKS Unia Książenice 13:00
15  2017-11-18 LKS Jedność 32 Przyszowice LKS Raszczyce 13:00
15  2017-11-18 MKS Zaborze LKS Orzeł Mokre 13:00
15  2017-11-18 LKS 1908 Nędza KS Slavia Ruda Śląska 13:00
15  2017-11-18 KS RYMER Rybnik LKS Przyszłość Ciochowice 13:00
15  2017-11-18 LKS Drama Zbrosławice LKS Tęcza Wielowieś 12:30
14  2017-11-12 LKS Tęcza Wielowieś ŁTS Łabędy 13:00
14  2017-11-12 LKS Unia Książenice LKS Jedność 32 Przyszowice 13:00
14  2017-11-11 LKS Przyszłość Ciochowice LKS Silesia Lubomia 13:00
14  2017-11-11 KS 94 RACHOWICE KS RYMER Rybnik 13:00
14  2017-11-11 KS Slavia Ruda Śląska KS ROW II 1964 Rybnik 13:00
14  2017-11-11 LKS Orzeł Mokre LKS 1908 Nędza 13:00
14  2017-11-11 LKS Raszczyce LKS Drama Zbrosławice 13:00
14  2017-11-11 KS Naprzód Rydułtowy ŁTS Łabędy 13:00
13  2017-11-05 KS ROW II 1964 Rybnik LKS Orzeł Mokre 13:00
13  2017-11-05 LKS Silesia Lubomia KS 94 RACHOWICE 13:00
13  2017-11-04 LKS Jedność 32 Przyszowice ŁTS Łabędy 13:00
13  2017-11-04 MKS Zaborze LKS Raszczyce 13:00
13  2017-11-04 LKS 1908 Nędza LKS Tęcza Wielowieś 13:00
13  2017-11-04 KS RYMER Rybnik KS Slavia Ruda Śląska 13:00
13  2017-11-04 LKS Przyszłość Ciochowice KS Naprzód Rydułtowy 13:00
13  2017-11-04 LKS Drama Zbrosławice LKS Unia Książenice 12:30
12  2017-10-29 LKS Tęcza Wielowieś KS ROW II 1964 Rybnik 14:00
12  2017-10-29 LKS Unia Książenice MKS Zaborze 14:00
12  2017-10-28 KS 94 RACHOWICE LKS Przyszłość Ciochowice 14:00
12  2017-10-28 KS Slavia Ruda Śląska LKS Silesia Lubomia 14:00
12  2017-10-28 LKS Orzeł Mokre KS RYMER Rybnik 14:00
12  2017-10-28 LKS Raszczyce LKS 1908 Nędza 14:00
12  2017-10-28 ŁTS Łabędy LKS Drama Zbrosławice 14:00
12  2017-10-28 KS Naprzód Rydułtowy LKS Jedność 32 Przyszowice 14:00
11  2017-10-22 KS ROW II 1964 Rybnik LKS Raszczyce 15:00
11  2017-10-22 LKS Silesia Lubomia LKS Orzeł Mokre 15:00
11  2017-10-21 MKS Zaborze ŁTS Łabędy 15:00
11  2017-10-21 LKS 1908 Nędza LKS Unia Książenice 15:00
11  2017-10-21 KS RYMER Rybnik LKS Tęcza Wielowieś 15:00
11  2017-10-21 LKS Przyszłość Ciochowice KS Slavia Ruda Śląska 15:00
11  2017-10-21 KS 94 RACHOWICE KS Naprzód Rydułtowy 15:00
11  2017-10-21 LKS Drama Zbrosławice LKS Jedność 32 Przyszowice 12:30
10  2017-10-15 LKS Tęcza Wielowieś LKS Silesia Lubomia 17:00
10  2017-10-15 LKS Unia Książenice KS ROW II 1964 Rybnik 17:00
10  2017-10-14 KS Slavia Ruda Śląska KS 94 RACHOWICE 15:00
10  2017-10-14 LKS Orzeł Mokre LKS Przyszłość Ciochowice 17:00
10  2017-10-14 LKS Raszczyce KS RYMER Rybnik 17:00
10  2017-10-14 ŁTS Łabędy LKS 1908 Nędza 17:00
10  2017-10-14 LKS Jedność 32 Przyszowice MKS Zaborze 17:00
10  2017-10-14 KS Naprzód Rydułtowy LKS Drama Zbrosławice 17:00
2017-10-08 KS ROW II 1964 Rybnik 3:0 ŁTS Łabędy zobacz ›
2017-10-08 LKS Silesia Lubomia 2:2 LKS Raszczyce zobacz ›
2017-10-07 MKS Zaborze 0:5 LKS Drama Zbrosławice zobacz ›
2017-10-07 LKS 1908 Nędza 0:2 LKS Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
2017-10-07 KS RYMER Rybnik 2:2 LKS Unia Książenice zobacz ›
2017-10-07 LKS Przyszłość Ciochowice 5:4 LKS Tęcza Wielowieś zobacz ›
2017-10-07 KS 94 RACHOWICE 0:4 LKS Orzeł Mokre zobacz ›
2017-10-07 KS Slavia Ruda Śląska 2:0 KS Naprzód Rydułtowy zobacz ›
2017-10-01 LKS Tęcza Wielowieś 1:0 KS 94 RACHOWICE zobacz ›
2017-10-01 LKS Unia Książenice 1:1 LKS Silesia Lubomia zobacz ›
2017-09-30 LKS Orzeł Mokre 0:3 KS Slavia Ruda Śląska zobacz ›
2017-09-30 LKS Raszczyce 1:5 LKS Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2017-09-30 ŁTS Łabędy 4:1 KS RYMER Rybnik zobacz ›
2017-09-30 LKS Jedność 32 Przyszowice 2:1 KS ROW II 1964 Rybnik zobacz ›
2017-09-30 KS Naprzód Rydułtowy 2:0 MKS Zaborze zobacz ›
2017-09-30 LKS Drama Zbrosławice 5:2 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2017-11-25 KS 94 RACHOWICE LKS Raszczyce 15:30
2017-09-24 KS ROW II 1964 Rybnik LKS Drama Zbrosławice 17:00
2017-09-24 LKS Silesia Lubomia ŁTS Łabędy 17:00
2017-09-23 LKS 1908 Nędza MKS Zaborze 17:00
2017-09-23 LKS Przyszłość Ciochowice LKS Unia Książenice 17:00
2017-09-23 KS RYMER Rybnik LKS Jedność 32 Przyszowice 17:00
2017-09-23 KS Slavia Ruda Śląska LKS Tęcza Wielowieś 17:00
2017-09-23 LKS Orzeł Mokre KS Naprzód Rydułtowy 17:00
2017-09-17 LKS Tęcza Wielowieś 0:3 LKS Orzeł Mokre zobacz ›
2017-09-17 LKS Raszczyce 0:1 KS Slavia Ruda Śląska zobacz ›
2017-09-17 LKS Unia Książenice 5:1 KS 94 RACHOWICE zobacz ›
2017-09-16 ŁTS Łabędy 1:2 LKS Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2017-09-16 LKS Jedność 32 Przyszowice 2:1 LKS Silesia Lubomia zobacz ›
2017-09-16 MKS Zaborze 3:0 KS ROW II 1964 Rybnik zobacz ›
2017-09-16 KS Naprzód Rydułtowy 0:0 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2017-09-16 LKS Drama Zbrosławice 2:1 KS RYMER Rybnik zobacz ›
2017-09-10 LKS Silesia Lubomia 1:8 LKS Drama Zbrosławice zobacz ›
2017-09-10 LKS Tęcza Wielowieś 5:2 KS Naprzód Rydułtowy zobacz ›
2017-09-09 KS RYMER Rybnik 1:3 MKS Zaborze zobacz ›
2017-09-09 KS ROW II 1964 Rybnik 2:1 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2017-09-09 LKS Przyszłość Ciochowice 5:1 LKS Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
2017-09-09 LKS Orzeł Mokre 6:1 LKS Raszczyce zobacz ›
2017-09-09 KS 94 RACHOWICE 1:1 ŁTS Łabędy zobacz ›
2017-09-09 KS Slavia Ruda Śląska 4:2 LKS Unia Książenice zobacz ›
2017-09-03 LKS Unia Książenice 4:2 LKS Orzeł Mokre zobacz ›
2017-09-02 LKS Raszczyce 2:1 LKS Tęcza Wielowieś zobacz ›
2017-09-02 ŁTS Łabędy 0:2 KS Slavia Ruda Śląska zobacz ›
2017-09-02 LKS Jedność 32 Przyszowice 5:2 KS 94 RACHOWICE zobacz ›
2017-09-02 MKS Zaborze 0:2 LKS Silesia Lubomia zobacz ›
2017-09-02 LKS 1908 Nędza 2:2 KS RYMER Rybnik zobacz ›
2017-09-02 KS Naprzód Rydułtowy 6:5 KS ROW II 1964 Rybnik zobacz ›
2017-09-02 LKS Drama Zbrosławice 7:2 LKS Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2017-08-27 LKS Silesia Lubomia 0:4 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2017-08-27 LKS Tęcza Wielowieś 0:2 LKS Unia Książenice zobacz ›
2017-08-27 LKS Orzeł Mokre 3:1 ŁTS Łabędy zobacz ›
2017-08-27 LKS Przyszłość Ciochowice 6:1 MKS Zaborze zobacz ›
2017-08-26 KS RYMER Rybnik 4:0 KS ROW II 1964 Rybnik zobacz ›
2017-08-26 KS 94 RACHOWICE 1:5 LKS Drama Zbrosławice zobacz ›
2017-08-26 LKS Raszczyce 2:6 KS Naprzód Rydułtowy zobacz ›
2017-08-26 KS Slavia Ruda Śląska 4:0 LKS Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
2017-08-20 LKS Jedność 32 Przyszowice 1:4 LKS Orzeł Mokre zobacz ›
2017-08-20 KS ROW II 1964 Rybnik 7:1 LKS Silesia Lubomia zobacz ›
2017-08-19 LKS Drama Zbrosławice 2:4 KS Slavia Ruda Śląska zobacz ›
2017-08-19 LKS 1908 Nędza 2:0 LKS Przyszłość Ciochowice zobacz ›
2017-08-19 MKS Zaborze 0:0 KS 94 RACHOWICE relacja ›
2017-08-19 KS Naprzód Rydułtowy 3:0 KS RYMER Rybnik zobacz ›
2017-08-19 ŁTS Łabędy 4:0 LKS Tęcza Wielowieś zobacz ›
2017-08-19 LKS Unia Książenice 3:1 LKS Raszczyce zobacz ›
2017-08-13 LKS Silesia Lubomia 2:1 KS RYMER Rybnik zobacz ›
2017-08-13 KS 94 RACHOWICE 1:3 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2017-08-13 LKS Unia Książenice 2:2 KS Naprzód Rydułtowy zobacz ›
2017-08-13 LKS Orzeł Mokre 3:2 LKS Drama Zbrosławice zobacz ›
2017-08-12 LKS Przyszłość Ciochowice 1:5 KS ROW II 1964 Rybnik zobacz ›
2017-08-12 LKS Tęcza Wielowieś 2:2 LKS Jedność 32 Przyszowice zobacz ›
2017-08-12 LKS Raszczyce 0:1 ŁTS Łabędy zobacz ›
2017-08-12 KS Slavia Ruda Śląska 2:1 MKS Zaborze zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
KS Naprzód Rydułtowy - LKS Drama Zbrosławice
LKS Jedność 32 Przyszowice - MKS Zaborze
ŁTS Łabędy - LKS 1908 Nędza
LKS Raszczyce - KS RYMER Rybnik
LKS Orzeł Mokre - LKS Przyszłość Ciochowice
KS Slavia Ruda Śląska - KS 94 RACHOWICE
LKS Unia Książenice - KS ROW II 1964 Rybnik
LKS Tęcza Wielowieś - LKS Silesia Lubomia

Ostatnie spotkanie

KS 94 RACHOWICELKS Orzeł Mokre
KS 94 RACHOWICE 0:4 LKS Orzeł Mokre
2017-10-07, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
KS Slavia Ruda Śląska 2:0 KS Naprzód Rydułtowy
KS 94 RACHOWICE 0:4 LKS Orzeł Mokre
LKS Przyszłość Ciochowice 5:4 LKS Tęcza Wielowieś
KS RYMER Rybnik 2:2 LKS Unia Książenice
LKS 1908 Nędza 0:2 LKS Jedność 32 Przyszowice
MKS Zaborze 0:5 LKS Drama Zbrosławice
LKS Silesia Lubomia 2:2 LKS Raszczyce
KS ROW II 1964 Rybnik 3:0 ŁTS Łabędy